پارک علم و فناوری استان اردبیل

افتتاح مراکز نوآوری و آزمایشگاه جامع پارک علم و فناوری استان اردبیل باحضور استاندار اردبیل جناب آقای دکتر حامد عاملی

پنجشنبه, 06 مرداد,1401

افتتاح مراکز نوآوری و آزمایشگاه جامع پارک علم و فناوری استان اردبیل باحضور استاندار اردبیل جناب آقای دکتر حامد عاملی


به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری اردبیل روز پنجشنبه 6 مرداد 1401 آزمایشگاه جامع گیاهان دارویی و فرآورده های گیاهی ، مرکز نوآوری گیاهان دارویی و مرکز نوآوری صنعت زنبور عسل در پارک علم و فناوری اردبیل با حضور استاندار، دکتر حامد عاملی افتتاح شد.
روز پنجشنبه 6 مرداد 1401 دو مرکز نوآوری و یک آزمایشگاه جامع در پارک علم و فناوری اردبیل افتتاح شد.


استاندار اردبیل دکتر حامد عاملی با حضور در پارک علم و فناوری اردبیل آزمایشگاه جامع گیاهان دارویی و فرآورده های گیاهی، مرکز نوآوری گیاهان دارویی و مرکز نوآوری صنعت زنبور عسل را با تاکید بر تحقق شعار سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین افتتاح نمود.


حبیب ابراهیم پور، رئیس پارک علم و فناوری اردبیل در این آیین افتتاح گفت: برای راه اندازی آزمایشگاه جامع گیاهان دارویی و فرآورده های گیاهی از محل جهش تولید 2 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته و همچنین مرکز نوآوری صنعت زنبور عسل و مرکز نوآوری گیاهان دارویی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان راه اندازی شده که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تامین اعتبار به تکمیل این زیست بوم فناورانه کمک کرده است.


ابراهیم پور با اشاره این که تاکنون در اردبیل چنین خدماتی ارائه نمی شد اضافه کرد: با راه اندازی این آزمایشگاه به صورت متمرکز شاهد ارائه خدمات مطلوب تر به فعالان حوزه فناوری های نوین خواهیم بود.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

rsatm.ir